Zostań naszym partnerem

Pomagaj i zarabiaj

Nasza marka Upadłości – Ekspert specjalizuje się w oddłużaniu osób fizycznych i firm głównie poprzez upadłość konsumencką

Dochodowy i prestiżowy biznes

Nie musisz być prawnikiem, aby prowadzić swoją kancelarię

Nasza marka Upadłości – Ekspert specjalizuje się w oddłużaniu osób fizycznych i firm głównie poprzez upadłość konsumencką.

Jeżeli jesteś naprawdę przedsiębiorczy i nie boisz się nowych wyzwań, wystarczy Twoja decyzja, by znaleźć się w naszym gronie, w prestiżowej branży, a wówczas, pomagając innym, będziesz stabilnie i dobrze zarabiał.

Twoje Biuro
+
Nasza Wiedza
=
Wspólny Sukces

Twoje Biuro + Nasza Wiedza = Wspólny Sukces

Sprawdzony model

Poznaj zalety naszego biznesu

Poznaj zalety naszego biznesu

Jeżeli jesteś naprawdę przedsiębiorczy i nie boisz się nowych wyzwań, wystarczy Twoja decyzja, by znaleźć się w naszym gronie, w prestiżowej branży, a wówczas, pomagając innym, będziesz stabilnie i dobrze zarabiał.

Jeżeli jesteś naprawdę przedsiębiorczy i nie boisz się nowych wyzwań, wystarczy Twoja decyzja, by znaleźć się w naszym gronie, w prestiżowej branży, a wówczas, pomagając innym, będziesz stabilnie i dobrze zarabiał.Niskie koszty inwestycyjne

Koszty stałe

Niskie miesięczne koszty stałe – o wartości usługi decyduje głównie ilość czasu poświęconego klientom, najpierw na rozmowy, a następnie na uzupełnianie opracowanych przez nas wzorów pism i wniosków.

Pracownicy

Nie ma potrzeby zatrudniania zespołu ludzi, a zwłaszcza kosztownych specjalistów z praktyką.

Biuro

Wystarczy małe biuro ok. 12 m2, a docelowo drugie pomieszczenie dla pracownika administracyjnego, np. sekretarki.

Inne koszty

Brak konieczności zakupu drogiego sprzętu, maszyn, surowców czy towarów.


Atrakcyjny rynek

Możliwość reklamy

Wprawdzie adwokaci i radcowie prawni mogą świadczyć usługi dotyczące upadłości, ale przepisy zabraniają im stosowania jakiejkolwiek reklamy, a my możemy i to czynimy.

Szybki start

Zaczynasz zarabiać już w następnym miesiącu od otwarcia kancelarii i emisji reklamy.

Ogromne zapotrzebowanie

Z uwagi na ponad 3 mln Polaków, z kwotą zaległych zobowiązań przekraczającą 80 mld złotych, usługi doradcze i prawne dotyczące oddłużania są coraz bardziej potrzebne.

Usystematyzowany biznes

Pomimo tego, że usługi te mogą wydawać się skomplikowane, to jednak z naszą wiedzą i opracowanymi procedurami, szybko sam staniesz się Ekspertem.

Poznaj szczegóły

Zadzwoń

513 513 613

Poniedziałek – piątek 09:00-17:00

lub napisz
biuro@oddluzenia.info

Skontaktuj się i zostań jednym z naszych partnerów!