Blog

 • ile trwa upadłość konsumencka

  Ile trwa upadłość konsumencka?

  Dla większości osób upadłość konsumencka to jedyny sposób, aby uwolnić się od długów przekraczających ich możliwości finansowe. Aby jednak można było uwolnić się windykatora, komornika i wszystkich z tym związanych problemów, konieczne jest ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Ile trzeba czekać, aby definitywnie pozbyć się długów?

  Czytaj dalej

 • ile kosztuje upadłość konsumencka

  Ile kosztuje upadłość konsumencka?

  Brak wiedzy o przebiegu upadłości konsumenckiej i jej kosztach to dwa główne powody, dla których część osób wstrzymuje się ze złożeniem wniosku o ogłoszenie upadłości. Ile kosztuje upadłość konsumencka? Czy możliwa jest upadłość konsumencka bez majątku? Ile trzeba przeznaczyć na pomoc Eksperta od restrukturyzacji i upadłości, aby zapewnić sobie poczucie bezpieczeństwa?

  Czytaj dalej

 • upadłość konsumencka czy warto

  Upadłość konsumencka – czy warto ją ogłosić?

  Wiele osób postrzega upadłość konsumencką jako szansę na uwolnienie się od długów i wielu z tym związanych problemów. Czy warto zatem ogłosić upadłość konsumencką? Co przemawia za złożeniem wniosku do sądu i jakie kwestie najczęściej budzą wątpliwości dłużników? Jeżeli rozważasz upadłość konsumencką, ten poradnik jest dla Ciebie.

  Czytaj dalej